Pracownik sortowni bez języka k/m - Neumunster, Niemcy
PHH Personaldienstleistung GmbH
Kraków, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech. W związku z zapotrzebowaniem na współpracowników na terenie Niemiec w mieście Neumunster obecnie poszukujemy pracowników do prac magazynowych k / m.

Obowiązki : Załadunek i rozładunek kontenerów rolkowych (do 750 kg), palet i pojazdów zgodnie ze specyfikacją z paczkami Załadunek i rozładunek przesyłek paczkowych na taśmociągi (w tym proste rozwiązywanie problemów np.

poprawne ułożenie przesyłek na taśmie) Sortowanie i transport w obszarze roboczym Sortowanie niezgodnych przesyłek (lub przesyłek zawierających towary niebezpieczne) Praca wymaga noszenia odzieży ochronnej (obuwia ochronnego, kamizelki ochronnej i rękawic) Wymagania : Wysoka wydajność i kondycja fizyczna Umiejętność pracy zespołowej Niezawodność w pracy i duże zaangażowanie Gotowość do pracy na zmiany (6 dni, system 2-

zmianowy (popołudniowa lub nocna)Oferujemy : Oferujemy : Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę Dużą ilość godzin pracy (praca od poniedziałku do soboty) Pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne) Atrakcyjne wynagrodzenie 11,99 Euro Brutto / godzinę Dodatek za obecność 5 Euro / dzień pracy Dodatki za pracę w nadgodzinach Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszt 9,80 / dzień ) Wsparcie na miejscu Prosimy o zaznaczanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)" Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych