Doradca Klienta renomowanej sieci perfumerii internetowej
Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.
Katowice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy dla jednej z największych sieci perfumerii internetowej w Europie Środkowej kandydatów na stanowisko : Doradca Klienta (obsługa Klientów renomowanej sieci perfumerii internetowej -

to nie jest sprzedaż). Miejsce pracy : Katowice, ul. Mielęckiego 10 (ścisłe centrum) Jeżeli : - posługujesz się poprawną polszczyzną, masz miły głos i wysoką kulturę osobistą, -

posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, - jesteś pozytywnie nastawiony / a do życia i innych osób, - jesteś w pełni dyspozycyjny / a i gotowy / a do pracy w systemie zmianowym (w godzinach 08 : 00 -

22 : 00 / poniedziałek niedziela). ...nie zastanawiaj się dłużej! Dołącz do Nas! Do Twoich zadań będzie należeć : - kompleksowa obsługa Klientów sklepu internetowego poprzez odbieranie połączeń przychodzących, -

przyjmowanie zamówień, - przyjmowanie reklamacji, - udzielanie informacji zgodnie z procedurami, - budowanie pozytywnych relacji z Klientami.

My zapewnimy Tobie : - wynagrodzenie podstawowe 16,00 zł brutto / h + system motywacyjny, - grupowe ubezpieczenie, OK System, liczne konkursy, owocowe dni i wiele innych atrakcji.

 • przyjazną atmosferę, - cykl szkoleń wspomagających rozwój zawodowy i osobisty, - pracę w dynamicznym, ambitnym i profesjonalnym zespole.
 • Jeśli lubisz być na bieżąco w świecie kosmetyków, oferujemy Ci niepowtarzalny bonus! O największych markach i najfajniejszych promocjach dowiesz się z pierwszej ręki.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres lub kontakt telefoniczny 509-362-255. Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych innych niż wskazane w art.

  221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na udostępnienie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Gallup Arteria Management Sp.

  z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie innym spółkom z Grupy Arteria S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez te spółki, innych niż wskazane w art.

  221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Informujemy, iż administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Gallup Arteria Management Sp.

  z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2A. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani / Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani / Pan na to zgodę.

  Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, a za Pani / Pana zgodą także innym spółkom z Grupy Arteria, tj.

  spółkom powiązanym kapitałowo, osobowo lub organizacyjnie ze spółką Arteria S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2A, 00-

  193 Warszawa, dla ich potrzeb związanych z realizacją obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia.

  Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku