Murarz
Grupa ERBUD
Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Praca

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GWP*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE.

Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

  • Raport Deloitte Polskie Spółki Budowlane 2020
  • Zadania na stanowisku :

  • wykonywanie murowania, szalowania, betonowania,
  • wykonywanie pomiarów,
  • praca z rysunkiem technicznym.
  • OCZEKIWANIA :

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku pracy udokumentowany staż pracy w zawodzie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • samodzielna realizacji powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów.
  • Oferujemy :

  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zgłoś tę pracę