Kierowca C+E -Niemcy/Hamburg - Wywrotka jazda lokalna
IGC Sp. z o.o.
Piła, Wielkopolskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Praca dla kierowcy poszukuje dla swoich zagranicznych klientów (głównie z Niemiec) zawodowych kierowców samochodów ciężarowych.

Jesteśmy zarejestrowani w krajowym rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem : 12075 Krótki opis pracodawcy : Niemiecka firma, która obecnie zatrudnia około 20 kierowców.

Sposób zatrudnienia : Praca odbywać się będzie na podstawie legalnej umowy o pracę zawartej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Miejsce pracy : Hamburg / Niemcy Okres zatrudnienia : Od zaraz docelowo na czas nieokreślony. Specyfikacja pracy : Transport ciągnikiem siodłowym z naczepą typu patelnia, głównie materiałów sypkich (ziemia, piach itp.

z / na budowy ogólne i budowy dróg. Transport odbywa się głównie na terenie Hamburga i okolic. System pracy : Praca w trybie pełnego wymiaru godzin - bez systemu, czyli 5 dni w tygodniu (w przybliżeniu : od poniedziałku 05 : 00 do piątku 15 : 00) a potem zasadniczo na weekend minimum 45 godzin przerwy.

 • Zakwaterowanie : W kabinie pojazdu marki Mercedes. Wymagania : -Czynne prawo jazdy kat. CE z wpisem 95 oraz karta kierowcy;
 • Koniecznie znajomość języka niemieckiego, która umożliwia prostą konwersację telefoniczną; -Wymagane doświadczenie z patelnią / wywrotką i materiałami sypkimi;
 • Praktyczna znajomość przepisów transportowych. Nasz klient oferuje : -Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
 • Stałe narzędzie pracy po okresie próbnym czyli, ciągnik siodłowy przypisany na stałe do jednego kierowcy. Wynagrodzenie : -Miesięczne wynagrodzenie 2200 Euro brutto;
 • Diety do 380 Euro netto miesięcznie ; UWAGA : Jeżeli nie spełniasz wymogów dot. języka niemieckiego to NIE aplikuj na tą ofertę.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku