Kwalifikowany Pracownik Ochrony
Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. (nr cert.13953) będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel poszukuje dla swojego Klienta : Kwalifikowanego Pracownika Ochrony na obiekcie biurowym.

Praca w przedziale godzinowym 7-19 oraz 19-7. Wymagania : wpis na listę pracowników kwalifikowanych ochrony fizycznej Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności a także znajomość języka angielskiego.

Oferujemy : terminowo wypłacane wynagrodzenie stabilne zatrudnienie pracę w pełnym wymiarze godzin umowę o pracę Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 510-

011-306, 727-003-831lub prosimy o wizytę w biurze przy ulicy Marsa 56a, pokój 13. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85 / 87 lok.27, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 2 lat.

Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku