Praca na stanowisku - Technolog produkcji odzieży
Miraggio
Janów Lubelski, Lubelskie
14 d. temu
source : Lento.pl

OPIS STANOWISKA : Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in. : - prowadzenie zespołu produkcyjnego ( około 20 osób), -

wykonanie prototypów i wzorów przedprodukcyjnych pod względem jakościowym i konstrukcyjnym, - opracowaniem dokumentacji technologicznej, technicznej i konstrukcyjnej.

WYMAGANIA : - wykształcenie kierunkowe, - doświadczenie pracy na podobnym stanowisku (min. 5 lata), - znajomością zasad szycia, -

umiejętności pracy w zespole. - samodzielność, zdolność analitycznego myślenia, systematyczność, dokładność, wysoka kultura osobista.

NASZA FIRMA OFERUJE : - umowę o pracę na pełny etat, - prace jednozmianową, - niezbędne narzędzia pracy, - przyjazną atmosferę,

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych