Monter izolacji termicznej ciepłochronnej od zaraz
In Temporis Polska Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku : MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ Zakres obowiązków : Praca na różnych obiektach przemysłowych : montaż i demontaż izolacji ciepłochronnych i zimnochronnych (Armaflex), montaż blachy.

Wymagania : Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane na kontraktach zagranicznych).

Doświadczenie w pracy z blachą. Mile widziana znajomość języka francuskiego oraz posiadanie auta na wyjazd. Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS / KRUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy).

Oferujemy : Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową. Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (minimalne wynagrodzenie miesięczne wynosi 8000 zł netto, możliwość uzyskania zarobków nawet do 13 000 złotych netto miesięcznie) Możliwość pracy w nadgodzinach.

Dofinansowanie kosztów podróży. Premia amortyzacyjna oraz kilometrówka dla osoby dysponującej autem. Bezpłatne zakwaterowanie.

Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych : za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.

Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych. Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku