Fizjoterapeuta - Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU
Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU
Jelenia Góra, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i umiejętności Kandydata do pracy - niezbędne dla zatrudnienia : wykształcenie wyższe (w tym licencjat) o specjalności Fizjoterapia bardzo dobry stan zdrowia, w tym prawidłowy wynik badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych umiejętność pracy w zespole empatia i umiejętność rehabilitacji osób starszych uczciwość, zaangażowanie odpowiedzialność komunikatywność Umiejętności i cechy Kandydata do pracy - mile widziane : znajomość języków obcych (język angielski i / lub niemiecki i / lub rosyjski) Opis stanowiska pracy : wykonywanie zabiegów fizjo- i fizykoterapeutycznych zgodnie z planem i harmonogramem pracy.

Oferujemy : zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu obowiązków możliwość rozwoju zawodowego.

W Uzdrowisku Cieplice Sp. z o. o. Grupa PGU funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych oraz Pracownicze Programy Emerytalne.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem powinny swoje aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym / podaniem o pracę), przesłać na adres email : Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku