Spawacz wszystkie metody / Ślusarz - Erfurt, Niemcy
JOB-NET
Olsztyn, Poland
‎8 godz. temu
source : europa.jobs

OPIS STANOWISKA : Rozpoczęcie pracy : od zaraz Prowadzimy cotygodniowe zatrudnienia nowych pracowników, dlatego też mamy obecnie nieograniczone zapotrzebowanie personalne.

Zajmujemy się pośrednictwem pracy. Współpracujemy z niemieckimi agencjami pracy na terenie całych Niemiec. WYMAGANIA : - doświadczenie w spawaniu metodami : TIG , MIG, MAG, Elektryczne, Gazowe - mile widziane prawo jazdy i własny samochód, - język niemiecki wymagany w stopniu min.

podstawowym, komunikatywnymOferujemy : OFERUJEMY : - atrakcyjne wynagrodzenie 11 € brutto - umowę o prace na niemieckich warunkach (składki i podatki odprowadzane w Niemczech) - diety za każdy przepracowany dzień od 50 € netto - możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek - pomoc w znalezieniu zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy - możliwość pracy w nadgodzinach (również w soboty) - ubranie robocze - respektowanie prawa do płatnego urlopu - dodatki urlopowe i świąteczne - zwrot kosztów dojazdu do pracy - stałą pomoc polskojęzycznego koordynatora - za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych