Kierownik Robót Telekomunikacyjnych
Werin Sp. z o. o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : - kompleksowe koordynowanie budowy sieci telekomunikacyjnych, - nadzór nad podległymi pracownikami lub podwykonawcami, - współpraca z zarządcami nieruchomości oraz przedstawicielami inwestora, - współpraca przy zamawianiu i rozliczaniu materiałów, - prowadzenie dokumentacji technicznej, - bieżące raportowanie zaawansowania prac, - odpowiedzialność za rezultaty pracy własnej i podległego personelu.

Wymagania : - doświadczenie w prowadzeniu inwestycji telekomunikacyjnych, - weryfikacja dokumentacji projektowej, - wykształcenie minimum średnie preferowane kierunki techniczne, - bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu, - znajomość i umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, - prawo jazdy kat B, - zorientowanie na wynik.

Oferujemy : - stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub B2B, - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, - system premiowy uzależniony od wyników, - możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy, - przyjemną atmosferę pracy, - pracę w młodym zespole.