Malarz/Tapeciarz/pracownik ogólnobudowlany
Centrum Filar
Gniezno, Wielkopolskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Firma ogólnobudowlana z okolic Gniezna, poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku : Malarz tapeciarz pracownik ogólnobudowlany lub Pomocnik pracownika ogólnobudowlanego Zależy Tobie na Umowie o pracę -

czekamy na Ciebie Praca od zaraz Nie wymagamy doświadczenia! Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -

możliwość dowozu do miejsc wykonywania usług, - narzędzia pracy i odzież ochronną - praca od poniedziałku do piątku, - od 7 : 00 do 16 : 00 / 17 : 00 -

możliwość zdobywania doświadczenia, - terminowe wynagrodzenia, - premie za zaangażowanie, - praca na terenie województwa Wielkopolskiego.

Poszukujemy osób, które : - są tzw. Złotą rączką w remontach lub - chcą nauczyć się tego fachu, - mają chęci do pracy, -

nie boją się pracy fizycznej Przyślij CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą RODO : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przesłanych przeze mnie w odpowiedzi na ogłoszenie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych ( RODO ) oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE Informujemy, że Administratorem danych jest Placówka Szkoleniowa FILAR .

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji, działań marketingowych i ofertowych. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku