Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym - Hasselt, Belgia
Euworkpower Sp.z o.o.
Katowice Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 poszukuje dla swojego belgijskiego klienta Kierowców C+E w transporcie międzynarodowym.

Relacja : Włochy-Francja-Belgia. Wymagania : - aktualne uprawnienia : prawo jazdy kategorii C+E z kodem ,,95’’ + karta kierowcy - doświadczenie w transporcie międzynarodowym - ważne badania psychologiczne - karta do tachografuOferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo (od 2500€ do 2800€ netto miesięcznie) - stabilne zatrudnienie w ramach belgijskiej umowy o pracę - wyposażenie samochodu niezbędne do jazdy po UE - możliwość korzystania z bezpłatnego zakwaterowania na terenie Belgii Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku