Technik Farmaceutyczny - Chełmża
DOZ S.A.
Chełmża, Kujawsko-pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Największa grupa Aptek w Polsce Dbam o zdrowie, zatrudniająca ponad 4000 Pracowników. Laureat nagrody Great Place To Work 2017, Great Place To Work 2018 oraz Great Place To Work 2019 zaprasza do współpracy! Aktualnie poszukujemy Technika Farmaceutycznego w Chełmży Opis stanowiska : -

zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów Otc -

prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem - monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.

Od kandydatów oczekujemy : - wykształcenia farmaceutycznego oraz czynnego prawa do wykonywania zawodu warunek konieczny! -

wysokiej kultury osobistej i dbałości o najwyższy poziom obsługi pacjenta - mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft.

Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w profesjonalnym i zgranym zespole, -

benefity tj. Ok System, Opiekę medyczną dla pracowników i całej rodziny, ubezpieczenie grupowe, - pomoc przy ewentualnej relokacji, -

możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu.

1.Administratorem Danych jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, 2.Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-

mail : abi(małpa)doz.pl; 3.Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art.

 • 22 1 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana;
 • 4.Odbiorcami danych osobowych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację. 5.Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy od daty pozyskania 6.

  Ma Pan / Pani prawo do : 7.dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, 8.

  wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, 9.przenoszenia danych, 10.cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, 11.

  wniesienia skargi do organu nadzorczego; gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz.U. Dz.U.UE.L.2016.119.1). Organem nadzorczym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 12.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art.

  221 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku