PRACA DLA UCZNIÓW/STUDENTÓW - 18 ZŁ NETTO ZA 1 GODZINĘ
Partner Service
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Partner Service to firma działająca na rynku human resources. Świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania i zarządzania zasobami ludzkimi.

Firma posiada Certyfikat wpisu do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pracy tymczasowej wydany przez Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej (Nr rejestru 624 / 3), agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (Nr rejestru 1068 / 1a), agencja doradztwa personalnego (Nr rejestru 1068 / 2).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : KASJER / SPRZEDAWCA Miejsce pracy : KRAKÓW, Nr referencyjny : DZ-B / Krk / HS / 07 / 20 Wymagania : - aktualna książeczka SANEPID, - osoby pełnoletnie, - chęci do pracy, -dyspozycyjność w weekendy oraz w czwartki i piątki od 17.

00 do 22.40., - status ucznia / studenta. Oferujemy : - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej (nie wymagamy doświadczenia), - wynagrodzenie za 1 godzinę pracy- 18 zł netto (do ręki dla osób uczących się), - umowa zlecenie, - dopasowanie grafiku do dyspozycyjności, - praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie zgłoszeń.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku