Elektryk- Niemcy
PM Staffing
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

PM Staffing (KRAZ 17099) jesteśmy polską agencją zatrudnienia działającą na rynku europejskim. Dla jednego z naszych niemieckich klientów aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko ELEKTRYK Zakres prac : -Elektroinstallationen -Normen für niederspannungsanlagen -Atex-Normen -Montageverfahren und Ausführung -Technische Zeichnungen lesen -Einsatz von Messgeräten wie Multimeter -Bedienen von (Elektro-)handwerkzeugen : Bhrer, Biegezangen, Schneidegeräte usw.

Wymagania : -znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej dobrym lub komunikatywnym -roczne doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 13,50€ brutto za godzinę plus 24,00€ diety netto za każdy dzień roboczy -nocleg opłaca pracodawca -za każdy przyjazd do Ludwigshafen i odjazd do domu w Polsce zwracamy po 100,00€ -pracę od poniedziałku do piątku Praca od 07.

01.2019. Zainteresowanych zapraszamy również do kontaktu telefonicznego tel. +48 884 219 177

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku