MAGAZYNIER
Yetico S.A
Mława, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Kim jesteśmy?

Firma Yetico S.A. to jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Nasze produkty znajdują zastosowanie jako materiały termoizolacyjne w budownictwie oraz jako opakowania w branżach takich jak : AGD, RTV, meblarstwo, stolarka otworowa.

Firma została założona w roku 1990. Posiada cztery zakłady produkcyjne (Olsztyn, Mława, Galewice, Gorzów Wielkopolski). Z powodzeniem obsługujemy małe, średnie oraz duże firmy typu sieci DIY.

Działamy na terenie całej Polski oraz Niemiec.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj na stanowisko :

W związku z rozwojem firmy poszukujemy operatora / operatorki urządzeń do produkcji styropianu, który posiada doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

Operatywność i zaangażowanie to według nas kluczowe kompetencje na tym stanowisku, które pozwolą czerpać satysfakcję z pracy i przyczynić się do doskonalenie Działu Produkcji.

Oczekiwania :

 • Elastyczność i umiejętność pracy w grupie
 • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
 • Rzetelność, uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
 • Uprawnienia na wózki widłowe
 • Oferujemy :

 • Pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej
 • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
 • Stabilne warunki zatrudnienia
 • Po 3-miesięcznym okresie próbnym atrakcyjny system premiowania
 • Pakiet socjalny (min. ubezpieczenie grupowe, nagroda roczna, pakiet soprtowy)
 • Niezbędne narzędzia pracy
 • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. ( RODO ) uprzejmie informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Yetico S.

  A. z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Towarowej 17A, 10-416 Olsztyn. Pana / Pani dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art.

  6 ust. 1 pkt f RODO - prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora) i przechowywane będą do czasu jego zakończenia.

  Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania. Przysługuje Panu / Pani również prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Administrator informuje ponadto, iż Pana / Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym o profilowanie.

  W związku z tym, że przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, wykraczających poza zakres danych określonych w art.

  221 ust. 1 kodeksu pracy może odbyć się na podstawie Pana / Pani zgody, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Yetico S.

  A. z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Towarowej 17A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że przysługuje Panu / Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ust. 1 kodeksu pracy jest obowiązkowe, a konsekwencją ich niepodania jest wykluczenie z udziału w procesie rekrutacji.

  Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  Dołącz do nas.

  Zapewniamy pełną dyskrecję podczas procesu rekrutacyjnego.

  Oferty należy kierować za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz!, znajdującego się na dole ogłoszenia z dopiskiem w temacie : MAGAZYNIER

  Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku