Wytapiacz żelazostopów
Grupa Progres
Łaziska Górne, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Współpracujemy z ponad 1000 firmami na terenie całego kraju, dzięki 23 sprawnie funkcjonującym oddziałom. Grupa Progres jest Agencją Zatrudnienia nr 5088.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Wytapiacz Żelazostopów Miejsce pracy : Łaziska Górne Zakres obowiązków :

 • Wykonywanie prac pomocniczych przy spuście metalu
 • Rozdrabnianie, czyszczenie i załadunek żelazostopów do kontenerów
 • Pomoc w zakresie przygotowania kadzi i wlewnic
 • Wykonywanie prac pomocniczych przy namiarowaniu i dostarczaniu wsadu do pieca Wymagania :
 • Wykształcenie zawodowe
 • Możliwość pracy w systemie pracy zmianowej (3 zmiany)
 • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
 • Umiejętność pracy w zespole Oferujemy :
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a po 3 miesiącach zatrudnienie bezpośrednio pod Firmą, docelowo na czas nieokreślony
 • Możliwość rozwoju zawodowego na tym stanowisku
 • Wynagrodzenie zasadnicze 2700 brutto premie ( motywacyjna do 25% wynagrodzenia zasadniczego, frekwencyjna do 250 zł brutto) plus dodatkowe benefity pozapłacowe Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp.
 • z o.o.. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : kontakt (at) grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych : adres korespondencyjny : ul.

  Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail : iod (at) grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

  Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

  Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o.., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

  Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, w celu weryfikacji kandydatury pracownika tymczasowego przez Klienta, u którego praca byłaby wykonywana.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku