Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania
FHU Polimer Grzegorz Grzesik
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania Miejsce pracy : Kraków Opis stanowiska : sporządzanie kosztorysów w sektorach : petrochemia, chemia, energetyka w branżach : ciśnieniowa, budowlana (przemysłowa), montażowa, izolacyjna analizowanie dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych sporządzanie opisu robót w kolejności technologicznej ich wykonania obliczanie nakładów rzeczowych zużycia czynników produkcji (robocizny, materiałów, sprzętu), tworzenie wstępnego harmonogramu rzeczowo-finansowego, wykonywanie kosztorysów przy pomocy komputerowych systemów kosztorysowania, pozyskiwanie ofert od podwykonawców, dostawców, współpraca z dostawcami, wykonywanie wizji lokalnych na oferowanych projektach i bezpośredni kontakt z Klientem współudział w przygotowaniu ofert i umów weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców i dostawców Wymagania : doświadczenie zawodowe w zakresie kosztorysowania i planowania wykonania inwestycji doświadczenie w czytaniu i analizowania dokumentacji technicznej.

doświadczenie w przygotowywania przedmiarów i kosztorysów. bardzo dobra znajomość pakietu MS Office znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie samoorganizacja, rzetelność, sumienność umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów umiejętność współpracy w zespole aktualna wiedza o rynku dostawców i podwykonawców prawo jazdy kat.

 • B. Oferujemy : Pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole; Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego;
 • Atrakcyjny system wynagrodzeń; Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku