Dołącz do najlepszych sprzedawców w Krakowie - 4500zł netto!
Tivron
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dołącz do grona najlepszych sprzedawców w Krakowie call center 4500 netto! Mamy najlepszych sprzedawców w Krakowie! Chcesz uczyć się od najlepszych?

Chcesz być częścią zespołu, który wspólnie może przenosić góry? Interesują Cię ponad przeciętne zarobki? Świetnie trafiłeś / trafiłaś! Co dajemy od siebie?

Poprowadzimy Cię za rękę przedstawiając krok po kroku świat sprzedaży poznasz tajniki rozmowy z klientem, potęgę argumentów i siłę negocjacji.

Czeka Cię sporo nauki i nowych wyzwań szukamy osób otwartych, z charakterem, które przede wszystkim chcą i są zaangażowane.

W zamian otrzymasz ponad przeciętne zarobki ale też satysfakcję z osiąganych sukcesów. W naszym zespole masz również możliwość awansu na stanowisko trenera, czy lidera. Aplikuj do nas jeśli :

 • Szukasz pracy na pełny etat (8-16 od poniedziałku do piątku, 5 zmian w m-cu w godzinach 12-20, 1 pracująca sobota oraz 1 pracująca niedziela w m-cu)
 • Interesuje Cię praca w sprzedaży, z klientem masz doświadczenie lub chcesz je zdobyć
 • Chcesz zarabiać adekwatnie do swojego zaangażowania najlepsi zarabiają u nas i 7000zł netto. Dla nowych osób realne wynagrodzenie to ok.
 • 4500zł netto (podstawa 2000zł netto oraz prowizja 2500zł netto)

 • Jesteś nastawiony / nastawiona na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności Startujemy już maju szkoleniem zaplanowanym na 14.
 • 05. Zgłoś się do nas, poznaj szczegóły.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku