Pracownik Biurowy
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Wrocław
4 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik Biurowy Wrocław

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Aktualnie do naszego wrocławskiego oddziału poszukujemy :

Pracownika administracyjno biurowego

Zakres Twoich obowiązków :

Publikowanie ogłoszeń na portalach internetowych

Koordynacja obiegu dokumentów i ich archiwizacja

Obsługa telefoniczna sekretariatu

Wymagania

Znajomość programów pakietu MS Office

Dobrej organizacji pracy własnej

Umiejętności pracy w zespole i pozytywne nastawienie

Zaangażowania i samodzielności w działaniu

Oferujemy

pracę w niemieckiej firmie o europejskim zasięgu

pełny wymiar godzin od poniedziałku do piątku

zatrudnienie w samy centrum Wrocławia

możliwość rozwoju i ciągłego doskonalenia umiejętności

swobodę przy realizowaniu powierzonych zadań

atrakcyjne wynagrodzenie i płatne nadgodziny

możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR

pracę w młodym, zgranym zespole, z pyszną kawą i świetnym poczuciem humoru

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres : info walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel. :

  • 48 713666081
  • Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

    Prosimy o dodanie klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.