Kierwowca wozka widlowego wysokiego skladu - Neumunster, Niemcy
Goslik Consulting
Bialystok, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Firma w Niemczech zatrudni operatorów wózków widłowych bocznych (wysoki sklad) w Niemczech (Neumunster) Zadania : - rozwozka towaru na magazynie - dbanie o jakość załadunku - ogólne prace magazynowe Wymagania : - motywacja do pracy - doświadczenie - wlasne auto - podstawy j.

niemieckiego Oferta : - zatrudnienie na warunkach niemieckich warunkach - niemiecki Pracodawca - atrakcyjne wynagrodzenie - 11-11,50 brutto / godzina - mozliwosc pracy w sobote - zakwaterowanie zapewnione - zwrot kosztow transportu do pracy - zaliczki - możliwość pracy w nadgodzinach Zachecamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem celem konsultacji oferty KRAZ Nr 14449 Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku