Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
RHL RADOSŁAW LEKKI
Kraków, małopolskie, Polska
‎3 godz. temu
source : Praca

Informacje

Firma Doradztwa Podatkowego z Krakowa, która obecna jest na lokalnym jak i ponadlokalnym rynku usług doradztwa podatkowego i profesjonalnych usług księgowych od 2004 roku.

Opis stanowiska

Samodzielna księgowa - osoba odpowiedzialna za prowadzenie księgowości klientów biura (księgi handlowe i KPIR)

Wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowa na podobnym stanowisku pracy.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe.
  • Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w zgranym zespole
  • Zgłoś tę pracę