Szukamy osób do pracy w Fundacji, które lubią pomagać innym!
KS SERVICE
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, jeden z naszych Klientów, Fundacja od lat specjalizująca się w działaniach społecznych, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osób na stanowisko : Specjalista ds.

pozyskiwania Darczyńców.Chciałabyś / Chciałbyś połączyć pracę z pasją?Jeśli chcesz mieć czynny udział w pomocy potrzebującym, którzy każdego dnia zmagają się z problemami wychowania i leczenia niepełnosprawnych dzieci zostań Specjalistą ds.

pozyskiwania Darczyńców i pozyskuj Dobroczyńców pracując na infolinii wychodzącej, korzystając z naszej bazy kontaktów. Czekamy właśnie na Ciebie!Oferujemy : -

stabilne zatrudnienie - umowę o pracę po okresie próbnym - wynagrodzenie w wysokości 14,70 zł / h brutto - wsparcie opiekuna we wdrożeniu w zadania stanowiska -

kompleksowe szkolenia wdrażające - pracę w przyjaznej atmosferzeJesteś...... dyspozycyjny / a do pracy od poniedziałku do piątku w godz.

08 : 00 16 : 00?Dołącz do nas!Nie wymagamy wykształcenia ani doświadczenia.Fundacja zlokalizowana jest w dzielnicy Poznań-

Grunwald.Nie czekaj aż oferta wygaśnie, wyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu szczęśliwych pracowników!

Report this job
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku