Wavemaker I Digital Communication Senior Planner Buyer
Wavemaker
Warsaw, Poland
6 d. temu

Description

Wavemaker to nowa globalna marka z mocną i unikatową propozycją dla klientów, która powstała z połączenia dwóch agencji mediowych WPP -

MEC i Maxus. Wavemaker jest częścią grupy negocjacyjnej GroupM. Należymy do międzynarodowego holdingu komunikacyjnego WPP.

Na całym świecie zatrudniamy ponad 8500 pracowników. Jesteśmy agencją nowego typu, odpowiadającą na rosnące i coraz bardziej zróżnicowane potrzeby klientów w zakresie usług marketingowych.

Łączymy ekspertyzy z zakresu mediów, contentu i technologii.

Wavemaker

czołowa agencja mediowa w Polsce

obecnie poszukuje Kandydatów / Kandydatek na stanowisko :

Digital Communication Senior Planner Buyer

Opis stanowiska :

  • Samodzielne planowanie i zakup kampanii na powierzonym kliencie oraz nadzór nad realizacją całej strategii implementacyjnej,
  • Całościowe operacyjne prowadzenie klienta oraz operacyjny kontakt z dostawcami mediowymi,
  • Strategiczne planowanie kosztów mediowych,
  • Monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych wskaźników,
  • Aktywny udział w tworzeniu zintegrowanych strategii komunikacyjnych dla klienta,
  • Aktywny udział w przygotowaniu projektów nowo biznesowych,
  • Przygotowywanie zgłoszeń do konkursów mediowych,
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta oraz na potrzeby wewnętrzne,
  • Wsparcie i koordynacja pracy mniej doświadczonych członków zespołu,
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla klientów agencji.
  • Wymagania :

  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji mediowej,
  • Znajomość rynku mediów w obszarze online,
  • Zaawansowane kompetencje client service’owe i project managementowe,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych,
  • Otwartość na zmiany i gotowość na nowe wyzwania,
  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • Kreatywność i nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań,
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Oferujemy :

  • Ambitną pracę z największymi reklamodawcami na rynku,
  • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
  • Dobry pakiet wynagrodzenia i świadczeń pozapłacowych,
  • Pozytywny i wspierający klimat organizacyjny, sprzyjający rozwojowi potencjału oraz pasji zawodowych i nie tylko.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych