praca na produkcji bez doświadczenia - do 390 zł brutto premii/mies
Randstad Polska
Tczew, Polska
6 d. temu

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY SIERPIEŃ

Szukasz lekkiej i spokojnej pracy na produkcji? Dołącz do zespołu pracowników montażu wiązek elektrycznych w PKC - czekają na Ciebie premie i możliwość rozwoju.

Nie wymagamy doświadczenia, ani CV - liczą się Twoje chęci do pracy.

Aplikuj na stronie lub wyślij SMS o treści "praca PKC" na numer podany w ogłoszeniu - oddzwonimy!

Lokalizacja pracy : Tczew

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z płatnym składkami ZUS, urlopem) - po pół roku możliwość przejścia w szeregi Klienta
  • wynagrodzenie : 3010 zł brutto + do 390 zł brutto premii ->
  • możliwość wzrostu wynagrodzenia po 3 miesiącach pracy

  • pracę w pozycji siedzącej w systemie od poniedziałku do piątku na 2 lub 3 zmiany
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online do 50%, rabatu w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • zadania

  • montaż wiązek elektrycznych
  • wykonywanie precyzyjnych prac manualnych
  • oczekujemy

  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47