Inżynier Elektryk
ASTEK Polska
Starachowice, świętokrzyskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Zakres obowiązków

  • Analiza zamówień klientów pod kątem możliwości technicznych
  • Projektowanie oraz dostosowywanie schematów instalacji elektrycznych według specjalnych życzeń klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla działu produkcji
  • Kontakt z międzynarodowymi działami sprzedaży
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub / i niemieckiego
  • Mile widziane

  • Doświadczenie w branży automotive
  • Znajomość programu MS Excel
  • Znajomość programów typu Eplan / SeeElectrical lub pokrewnych
  • Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pakiet relokacyjny
  • Elastyczny czas pracy
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń
  • Zgłoś tę pracę