Magazynier w hurtowni spożywczej - praca od zaraz - TYGODNIÓWKI
FallWork
TORUŃ, Polska
3 d. temu

Zakres obowiązków :

  • Kompletowanie zamówień
  • Kompletacje towaru
  • Sprawdzenie zgodności towaru z zamówieniem
  • Pracę z artykułami spożywczymi
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • Wykonywanie pozostałych prac magazynowych Wymagania :
  • Dyspozycyjność, na pełny etat od poniedziałku do soboty w godz 6-13 / 13-21 / 21-5
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności i sumienności
  • Książeczkę sanepidowską lub orzeczenie dc sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy :
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 15zł / h
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe zlecenie
  • Stałą pracę z możliwością rozwoju
  • Wynagrodzenie w formie tygodniowej lub miesięcznej
  • Podpisanie umowy bez wychodzenia z domu
  • Zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do kontaktu telefonicznie 790-790-446.

    Miejsce pracy : TORUŃ UL. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIEE

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych