Ślusarz, Pomocnik ślusarza (m/k) - Niemcy
Trenkwalder
Złotoryja
5 d. temu
source : infoPraca

Obowiązki :

  • praca i pobyt na terenie Niemiec min. 3 miesiące, docelowo 3-4 miesiące w Niemczech, przyjazd na urlop do Polski.
  • na terenie zakładu zajmującego się produkcją zbiorników na wodę pracownik zajmuje się :
  • przygotowaniem i nadzorowaniem emaliowania stalowych zbiorników na zimną i ciepłą wodę, o pojemności ok 50-500 l,
  • załadunkiem i rozładunkiem zbiorników,
  • drobnym spawaniem elektrycznym (elektrodą),
  • czyszczeniem, szlifowaniem,
  • nadzorem nad automatyczną linią produkcyjną w procesie transportu, trawienia, emaliowania i wygrzewania w piecu zbiorników.
  • Wymagania :

  • gotowość do pracy na miejscu (okolice Stuttgartu) w trybie ciągłym, pierwszy powrót do Polski po ok. 3 miesiącach,
  • duża motywacja i chęci do pracy,
  • gotowość do wykonywania pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym, z ewentualną możliwością nadgodzin,
  • doświadczenie w wykonywaniu pracy fizycznej - mile widziane,
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (prawo jazdy kat. B, UDT - mile widziane),
  • doświadczenie w prostych pracach spawalniczych,
  • doświadczenie w spawaniu elektrodą - mile widziane,
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z polską firmą - umowa o pracę + wszystkie świadczenia,
  • wynagrodzenie w walucie euro (stawka godzinowa),
  • zapewnione zakwaterowanie po stronie pracodawcy, w pobliżu zakładu,
  • możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym tygodniu pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2- lub 3-zmianowym,
  • możliwość pracy w nadgodzinach lub w soboty,
  • wsparcie kierownika na terenie zakładu, wsparcie w komunikacji w języku niemieckim poza pracą (nagłe wypadki),
  • zdobycie doświadczenia w branży spawalniczej w zagranicznym zakładzie.
  • Bliższe informacje pod numerem telefonu 785 982 882.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.