Specjalista ds. odzyskiwania należności - stała praca, atrakcyjne premie! Wrocław!
Randstad Polska
Wrocław, Polska
3 d. temu

Masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej?

Praca 'na słuchawce' nie jest Ci obca?

Rozwijaj się w dynamicznej branży usług windykacyjnych!

Stabilne zatrudnienie + atrakcyjne premie!

Lokalizacja : Wrocław

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie bez pośredników
  • stałe, miesięczne wynagrodzenie + premie w wysokości średnio 2000 złotych
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • możliwość długofalowej współpracy
  • jasną, dynamiczną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • szkolenia produktowe i stałą opiekę trenera
  • komfortowe warunki pracy - strefa relaksu, parking dla pracowników, świetne bistro
  • moc benefitów - owocowe wtorki, prywatna opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie, program rekomendacji pracowników
  • zadania

  • kontakt telefoniczny z wierzycielami
  • kompleksowa obsługa spraw windykacyjnych
  • polubowne negocjacje i mediacje
  • oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze odzyskiwania wierzytelności, sprzedaży lub Call Center,
  • komunikatywności
  • obsługi komputera
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47