Lider zespołu - Starszy Programista SQL
MEDSOFT
Warszawa. PL
1 d. temu
source : Just Join IT

Firma Medsoft działa na rynku oprogramowania medycznego już od 1995 r. Podstawowym profilem naszej działalności jest tworzenie oprogramowania oraz integracja systemów informatycznych dla firm medycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, z którą będziemy mogli realizować nasze cele. Cześć, jesteś ambitny / ambitna, chcesz mieć wpływ na rzeczywistość i nie boisz się odpowiedzialności?

Szukasz rozwiązań a nie wymówek? A dodatkowo masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem?

W takim razie zaaplikuj!

Z nami będziesz uczestniczyć w podejmowaniu ważnych decyzji firmowych, w optymalizacji procesów, współtworzyć interesujące projekty oraz zarządzać zespołem SQL Developerów.

Realizowane zadania :

  • Administracja z monitoringiem serwerów SQL Server 2017
  • Utrzymanie środowisk produkcyjnych i testowych baz danych MS SQL
  • Rozwój oraz tworzenie nowych rozwiązań w oparciu TSQL
  • Tworzenie i utrzymanie procesów ETL w oparciu o SSIS
  • Optymalizacja oraz poprawa wydajności działających procesów
  • Prowadzenie prac analitycznych i projektowych dotyczących rozwoju nowych funkcjonalności systemu - współpraca z PM i sugerowanie konkretnych rozwiązań na potrzeby biznesowe
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Wdrożenie dokumentacji
  • Oczekiwania :

  • min. 3-4 letnie doświadczenie na stanowisku Programisty SQL
  • znajomość MS SQL Server 2014 z min 3-letnim doświadczeniem
  • umiejętność optymalizacji zapytań oraz tworzenia wydajnego kodu
  • znajomość wbudowanych mechanizmów serwera SQL (Service Broker, Replication, Linked Server, Agent
  • znajomość narzędzi SQL Source Control oraz system wersji Git
  • min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • komunikatywność, otwartość, zaangażowanie
  • umiejętności zarządzania i organizacji zespołu programistów
  • umiejętność wsparcia i kształcenia nowych członków zespołu
  • Proponujemy :

  • umowa o pracę lub B2B
  • karta Multisport
  • udział w interesujących projektach
  • możliwość szybkiego rozwoju oraz poszerzania kompetencji
  • elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej
  • świetny dojazd do biura oraz darmowy parking
  • Zgłoś tę pracę