Pracownik gospodarczy - Bartoszyce
Sanpro
Bartoszyce, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma zajmująca się usługami porządkowo - czystościowymi poszukuje osoby na stanowisko : PRACOWNIK GOSPODARCZY w Urzędzie Skarbowym (Bartoszyce) Praca od poniedziałku do piątku.

Do głównych zadań należą : - grabienie liści, - zamiatanie, - prace porządkowe na terenie zewnętrznym Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny : w godz 08 : 00-

16 : 00 (510-012-2 90) lub (510-204-001 ) po godz. 16 : 00 (71 711 01 44) lub przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami. Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku