Konstruktor - Technolog
WRS INTERIOR SOLUTION WOJCIECH WOLIŃSKI
Brzozów (pow. łowicki), łódzkie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Brzozów (pow. łowicki)

Twój zakres obowiązków

Konstruktor, technolog - praca z potencjałem

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za :

  • projektowanie mebli z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania, w tym wykonywanie technicznych rysunków wykonawczych, złożeniowych i montażowych,
  • przygotowywanie zleceń oraz dokumentacji wykonawczej dla produkcji,
  • doradztwo w zakresie technicznym oraz wizualno-estetycznym, a także dobór materiałów i akcesoriów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych oraz walorów estetycznych,
  • kalkulowanie norm materiałowych i czasowych oraz przygotowywanie kalkulacji cenowej dla wyrobów gotowych,
  • wsparcie i współpracę z działem produkcji oraz sprzedaży,
  • optymalizację konstrukcji wyrobów, nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie, jak również proponowanie rozwiązań technologicznych.
  • Nasze wymagania

    Od wybranej osoby oczekujemy :

  • wykształcenia średniego technicznego / zawodowego lub wyższego kierunkowego,
  • dobrej znajomości programu Autodesk Inventor oraz oprogramowania AutoCAD,
  • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z projektowaniem mebli,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • dyspozycyjności, elastyczności oraz dynamicznego podejścia do wykonywanej pracy,
  • skupienia na detalach, rzetelności i precyzji oraz umiejętności myślenia analitycznego,
  • komunikatywności, zaangażowania i umiejętności organizacji pracy własnej,
  • umiejętności pracy z zespołem pracowników.
  • Dodatkowym atutem będą :

  • dobra znajomość programu Woodwork i / lub innych programów graficznych, w tym 3D,
  • znajomość systemów CAM,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego w mowie i piśmie,
  • posiadanie certyfikatów, szkoleń, kursów,
  • prawo jazdy kat. B.
  • To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie i realne perspektywy rozwoju,
  • stabilne zatrudnienie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wsparcie rozwoju osobistego, w tym w zakresie szkoleń i kursów zawodowych,
  • adekwatne do posiadanych umiejętności wynagrodzenie (stawka oraz forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji szczegóły uzgadniane podczas rozmowy kwalifikacyjnej).
  • O nas

    Firma WRS Interior Solution to jeden z najlepszych producentów wyposażenia wnętrz z wieloletnią praktyką w tworzeniu i realizowaniu projektów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

    Wierzymy, że kreowanie wnętrz to połączenie sztuki, mody oraz rzemiosła, którego podstawową rolą jest przekazywanie idei.

    Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WRS INTERIOR SOLUTION WOJCIECH WOLIŃSKI z siedzibą w : Łąkowa 2, 99-400 Łowicz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : rekrutacja wrsinterior.com.

    Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

  • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
  • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
  • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

    pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

    Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

    Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

    Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : rekrutacja wrsinterior.com.