Asystent/ka ds. Zarządzania Danymi
Randstad Polska
Warszawa, Polska
6 d. temu

Jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych? Chcesz zdobyć doświadczenie w zarządzaniu danymi, a rozmowa w języku angielskim dla ciebie nie sprawia trudności?

Jeśli tak, to nie zwlekaj i aplikuj! Być może to twoja szansa na rozwój!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • praca w biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną
  • zadania

  • identyfikacja problemów związanych z danymi lub jakością danych i współpraca przy ich rozwiązywaniu
  • monitorowanie wskaźników / metryk wydajności pod kątem danych w zakresie swoich obowiązków
  • pomoc w przygotowaniu raportów jakości danych i ich analiza
  • uczestniczenie w projektach związanych z zarządzaniem danymi
  • wspieranie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu problemów
  • oczekujemy

  • umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
  • dobra znajomość Excela (np. tabele przestawne, vlookup)
  • dobra znajomość języka angielskiego - min. poziom B2
  • doświadczenie w zarządzaniu danymi / obsłudze klienta będzie atutem (np. staż)
  • mile widziana osoba w trakcie lub po studiach
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47