Malarz - malowanie agregatem konstrukcji stalowych
Regess. Sp. z.o.o
Lodz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Firma budowlana nawiąże współpracę z doświadczonym Malarzem.Praca w Belgii (okolice Waregem) przy malowaniu kontenerów agregatem malarskim.

Wymagania : - własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia ,- sprawna obsługa agregatu malarskiego - warunek konieczny,- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,- znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego mile widzianaOferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie,- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,- pracę w stałych godzinach od poniedziałku do soboty,- długoterminową współpracę,Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze 58-500, Bankowa 36. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej RegessPrzesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku