Doradca klienta z Doświadczeniem
Szymon Duet
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Innowacyjna branża, ciekawa, kreatywna pełna wyzwań praca. Arago Electromobility Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy ul.

Podgórna 82A w związku dynamicznym rozwojem firmy w zakresie montażu systemów fotowoltaicznych oraz infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych, poszukuje energicznej osoby do młodego zespołu na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

Oferujemy : - NAJWYŻSZE STAWKI MASY MARŻY NA RYNKU! 85% - zachowując niskie ceny z korzyścią dla partnera sprzedaży - stabilne warunki zatrudnienia : kontrakt B2B / własna działalność - udział w szkoleniach branżowych, - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - pracę w przyjaznej atmosferze - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje Charakterystyka stanowiska : aktywna obsługa klientów indywidualnych, biznesowych, przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, zakładów produkcyjnych, instytucji użyteczności publicznej, sprzedaż systemów fotowoltaicznych i urządzeń OZE, bieżące działania wspierające sprzedaż i budowanie wizerunku firmy, analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji, planowanie indywidualnego czasu pracy i działanie w zawartych w nim ramach, wspieranie bieżących projektów wdrożeniowych.

wspieranie działań zespołu, optymalizacja działań operacyjnych oraz wdrażanie innowacyjnych nowych rozwiązań. Oczekujemy : DOŚWIADCZENIA W SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ znajomości procedur rozwoju i obsługi projektów z branży OZE, skrupulatności, samodzielności, wielozadaniowości i dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole, chęci założenia działalności gospodarczej dobrej orentacji w terenie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arago Electromobility z siedzibą w Brodnicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Arago Electromobility z siedzibą w Brodnicy. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku