Praca w biurze- sam wybierz godziny!
THR Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Lokalizacja : Podgórze Duchackie Oferujemy : # stałą stawkę za każdą przepracowaną przez Ciebie godzinę 15 zł / h brutto przez pierwsze 90 godzin w miesiącu, a od 91 godziny stawka 21 zł / h brutto! # elastyczny grafik- sam możesz zdecydować w jakich godzinach jesteś w stanie pracować (możliwość wyboru godzin pon- pt między 9 : 00 a 21 : 00 oraz wymagana jedna sobota 9 : 00- 15 : 00) # możliwość wypracowania atrakcyjnej premii wynikowo- jakościowej, średnie premie naszych pracowników wynoszą 500- 700zł / msc! # przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze wraz z przestrzenią do relaksu : ) # w pełni płatne szkolenie w wysokości 400zł brutto # świetną atmosferę w zespole młodych osób # możliwość rozwoju Zadania : # telefoniczne przedłużanie umów TYLKO ZE STAŁYMI KLIENTAMI # odpowiedni dobór ofert # udzielanie informacji klientom # dbałość o jakość oraz odpowiedni poziom obsługi klienta Wymagania : # dyspozycyjność min.

80h w miesiącu # pozytywne nastawienie # chęć do pracy # zaangażowanie i kreatywność # komunikatywność Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.

Zgodnie z obowiązującym prawem THR Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Więcej informacji pod numerem : 603 200 587.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV : ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez THR Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-283) przy ulicy ul. Potokowej 26. Jestem świadomy / a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : krakow(małpa)thrgroup.pl’ Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji. THR(c.22065)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku