Technik Farmacji Stażysta
Ziko
Węgrzce, małopolskie
6 d. temu
source : FACHPRACA

Ziko Apteka to polska firma, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym.

Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny zespół Pracowników w każdej naszej aptece.

Swoim Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Zadania :

  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
  • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
  • budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • wykonywanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki
  • Wymagania :

  • dyplom technika farmacji
  • wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
  • umiejętność obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność nawiązywania kontaktu
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest ZIKO Apteka Sp. z o.o., ul. Legnicka 5, 31-216 Kraków. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie.

    Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani / Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie.

    Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani / Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani / Pana dane osobowe zostaną powierzone Socrates Time Sp.

    z o.o. prowadzącej obsługę kadrowo-personalną w imieniu administratora danych. ZIKO Apteka Sp. z o.o. może udostępnić Pani / Pana dane osobowe innym podmiotom gospodarczym prowadzącym Apteki ZIKO w modelu franczyzowym tj : APA Sp.

    o.o., Apteka Świętojańska Sp. z o.o., Be4U Sp. z o.o., Cito Sp. z o.o., Ecopharma Sp. z o.o., Leman Sp. z o.o., Apteka Metro Farmacom Sp.

    z o.o. Sp.K., Panaceum Sp. z o.o., Warsaw Enterprise Sp. z o.o., Vincent Sp. z o.o. Zpharma Sp. z o.o., 3 City Pharm Sp.

    z o.o. za Pani / Pana zgodą. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych.

    Po tym okresie Pani / Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgodny na adres : rekrutacja ziko.

    pl. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych.

    Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail : daneosobowe ziko.pl.