POSZUKUJEMY OSOBY DO OBSŁUGI SPRZEDAŻY
Grupa Scarlett
Bielsko-Biała, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osoby do obsługi sprzedaży internetowej i bezpośredniej. Obowiązki :

  • profesjonalna obsługa klienta,
  • pomoc przy obsłudze sklepu internetowego,
  • opracowywanie ofert handlowych. Wymagania :
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • dobra znajomość obsługi komputera i serwisów internetowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w pracę oraz sumienność,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busów do 3,5 tony),
  • nawiązanie współpracy długoterminowej (min. 1 rok). Oferujemy :
  • pracę w zgranym zespole w firmie z 25 letnim stażem,
  • profesjonalne szkolenia. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na maila. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
  • Zgłoś tę pracę