Pracownik produkcji blisko granicy (K/M)
Diwa Personalservice
Prószków, Opolskie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w produkcji prefabrykatów betonowych , betoniarzy, pracowników ogólnobudowlanych.

Dla naszego klienta w okolicy Lipska (Saksonia), poszukujemy osoby mające doświadczenie przy betonowaniu lub produkcji prefabrykatów betonowych.

Praca znajduje się ok. 200 km od Zgorzelca (Polskiej granicy). ZADANIA :

  • Przygotowywanie betonu,
  • Produkcja rur żelbetowych,
  • Przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów,
  • Obsługa maszyn wspierających produkcję prefabrykowanych elementów,
  • Betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów, OCZEKUJEMY :
  • Doświadczenie w pracach betoniarskich, tynkarskich,
  • Obsługiwania maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich,
  • Posiadanie prawa jazdy i samochodu będzie dodatkowym atutem, OFERUJEMY :
  • Wynagrodzenie 1500 Euro netto przy 168h,
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,
  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
  • Zakwaterowanie blisko zakładu pracy, Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres : lub o kontakt telefoniczny : 887 029 961 Nr. Cert. 6760
  • Zgłoś tę pracę