Technik serwisu mobilnego (m / k)
STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Toruń
1 d. temu

Ihre Aufgaben

  • prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiektach
  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej
  • praca w trybie mobilnym Bydgoszcz, Toruń oraz województwo kujawsko-pomorskie
  • Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie średnie techniczne preferowane z branży elektrycznej
  • 3- letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów znajomość instalacji elektrycznych, teletechnicznych, HVAC i ppoż
  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji serwisowej
  • umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów (pakiet Office)
  • świadectwa kwalifikacyjne E - Gr1 (powyżej 1 kV z pomiarami do 1 kV) i Gr 2
  • uprawnienia UDT na UTB podesty ruchome przejezdne
  • uprawnienia UDT F-gazy
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia Gr 3
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wir bieten

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji
  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia
  • ciekawa, pełna wyzwań praca
  • Zgłoś tę pracę