PRACOWNIK BIUROWY
CE LINGUA
Rzeszów, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

CE Lingua poszukuje pracownika biurowego. Nie wymagamy doświadczenia! Jeśli jesteś osobą z pozytywnym nastawieniem, posiadasz czynne prawo jazdy kat.

B, masz chęć zdobywać doświadczenie zawodowe i lubisz kontakt z ludźmi ta praca będzie dla Ciebie idealna. Do ogólnych zadań będzie należało : - Realizowanie bieżących zleceń od firmy - Przygotowywanie zestawień - Opracowywanie baz danych w oparciu o dostępne materiały - Prowadzenie zestawień naszych klientów - Kontakt z pracownikami naszej firmy - Zlecanie zadań pracownikom - Prowadzenie rekrutacji - Zawieranie umów z potencjalnymi klientami Oferujemy : - możliwość odbycia płatnego stażu i zdobycie doświadczenia w pracy biurowej - dostęp do niezbędnych narzędzi pracy : samochód, laptop, telefon - pracę od poniedziałku do piątku od 8 : 00 do 16 : 00 Oferujemy pełne wsparcie niezbędne do wdrożenia się w nowe obowiązki.

Proszę o przesyłanie CV przez formularz kontaktowy lub mailowo z podaniem nazwy stanowiska : PRACOWNIK BIUROWY na adres mailowy :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku