SOCHACZEW - pomocnik magazyniera
INTERIMAX APT
Sochaczew, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji : 13276. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako : MAGAZYNIER Lokalizacja : SOCHACZEW Czego możesz się spodziewać?

kompletacja towaru realizacja zamówień praca z przenośnym skanerem Jakich kompetencji i umiejętności od Ciebie oczekujemy?

dokładność precyzja umiejętność pracy w zespole Dodatkowym plusem będą poniższe umiejętności doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku aktualna książeczka sanepidowska Co mamy Ci do zaoferowania?

zatrudnienie OD ZARAZ umowę pełno-składkową atrakcyjne wynagrodzenie premie frekwencyjne i wydajnościowe pracę 2 zmianową odzież ochronną do pracy udział w szkoleniach pracowniczych przyjazną atmosferę pracy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego możliwość awansu możliwość przejęcia bezpośrednio przez Klienta Jeśli jesteś zainteresowany ofertą APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją : Przyjmuję do wiadomości, że : 1.

Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.

2.Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. 3.Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4.Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5.Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. 6.Podanie danych jest dobrowolne. Miejsce pracy Olimpijska 16, 96-500 Sochaczew, Polska Typ pracy Praca na cały etat Czas trwania zatrudnienia Na czas nieokreślony Wynagrodzenie (brutto) 2500 - 3000 PLN / miesiąc

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku