Magazynier - Samsung - od 11.03 - 14.30€ - 22.06€
Sagius recruitments, s.r.o.
Wroclaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Opis : Pracuj w Centrum Logistycznym Samsung!Samsung jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży elektroniki użytkowej oraz jej podstawowych podzespołów.

Celem firmy jest dostarczanie swoim europejskim klientom inteligentnych, zsynchronizowanych rozwiązań poprzez dokładne, terminowe i wysokiej jakości dostawy.

Stanowisko : komisjoner lub operator wózka widłowego.Wymagana znajomość języka angielskiego.Wynagrodzenie : .podstawa : 11.

03 € / godzina / bruttood 18tej 14.30 € / bruttonadgodziny : 13,75 € / bruttoSoboty : 50% 16,50 € / bruttoNiedziele : 100% 22.

06 € / brutto.Zainteresowała Cię oferta?Prześlij nam swoje aktualne CV, a skontaktujemy się z Tobą!Masz własne mieszkanie?

Świetny!Szukasz pracy z zakwaterowaniem? Nie ma problemu! Gwarantujemy to dla Ciebie!Zakwaterowanie w domkach (106,50 € brutto / tydzień)Dojazd do pracy samochodem służbowym.

 • Zobacz także inne nasze oferty pracy!.Sagius Uitzenders jest certyfikowaną firmą, która współpracuje ze średnimi i mniejszymi firmami, którym dostarcza pracowników z Holandii i zagranicy.
 • Dzięki szybkiej i wydajnej pracy, przestrzeganiu umów oraz udzielaniu jasnych informacji, wsparcia i opieki nasi pracownicy dobrze się z nami czują.

 • Sagius Uitzenders BVBleiswijkseweg 43A2712PB ZoetermeerHolandia
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku