Asystent w dziale jakości
EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Piaseczno, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Piaseczno

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta firmy z branży kosmetycznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko : Asystent działu jakości.

Twój zakres obowiązków

  • Pobór próbek kosmetyków, półproduktów, surowców oraz próbek środowiska produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi normami, procedurami i instrukcjami
  • Ustalanie harmonogramu poboru próbek w zależności od planów produkcyjnych
  • Przygotowywanie i nadzór dokumentacji związanej z kontrolą jakości
  • Wsparcie Działu Mikrobiologii i Kontroli Jakości w bieżącej pracy
  • Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe wyższe
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, rzetelność, dokładność, kreatywność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana odbyta praktyka zawodowa
  • Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zapewniający opiekę medyczną
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Zgłoś tę pracę