Specjalista ds. rekrutacji
Gi Group Poland S.A.
Gdańsk
4 d. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

  • prowadzenie samodzielnych projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • prowadzenie procesów rekrutacji z wykorzystaniem różnych narzędzi i technik rekrutacyjnych (w tym wykorzystywanie portali społecznościowych)
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach internetowych
  • efektywne zarządzanie pipeline’em kandydatów
  • dbanie o candidate experience
  • obsługa wewnętrznego systemu rekrutacyjnego
  • przygotowywanie raportów, estymacji, zestawień dla przełożonych oraz klientów
  • współpraca z różnymi działami firmy (dział handlowy, dział księgowości, dział kadr i płac)
  • Oczekujemy :

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomości narzędzi i technik rekrutacyjnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • nastawienia na realizację celów
  • bardzo dobrej znajomość MS Office, w szczególności programów Excel
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w modelu hybrydowym masz wpływ na to ile dni pracujesz w biurze, a ile w domu
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • zgrany zespół specjalistów oraz miłą atmosferę pracy
  • dostęp do benefitów (platformy kafeteryjnej, dzięki której samodzielnie podejmujesz decyzję, co jest najlepszym benefitem dla Ciebie ?
  • w tym min. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego, urlop na świętowanie urodzin i więcej)
  • Zgłoś tę pracę