Pracownik produkcyjny NL ze znajomością języka angielskiego
House of Jobs
Prószków, Opolskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Culemborg, Ridderkerk, Wijchen, Aalsmeer Twoje obowiązki : Praca na linii produkcyjnej, oraz pakowanie Pracodawca oczekuje : Znajomości języka angielskiego Mile widziane doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku Mile widziane prawo jazdy Gotowości do pracy zmianowej i pracy w nadgodzinach Co oferujemy?

Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem holenderskim Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 10,22 Euro brutto + dodatki zmianowe Pracę w wymiarze 40h tygodniowo, od pn-

pt Zakwaterowanie płatne w wysokości 89-95 Euro / tydzień ( pokoje są maksymalnie dwuosobowe) Bezpłatny transport do pracy Brzmi ciekawie?

W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929 Możesz także wysłać Swoje CV na adres :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku