ETI Polam Sp. z o.o. zatrudni montera
ETI Polam Sp. z o.o.
Pułtusk, Mazowieckie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko : Montera Miejsce pracy : Pułtusk Zadania : · montaż ręczny wyrobów pracodawcy, · wykonywanie procesów technologicznych dotyczących wszystkich produkowanych wyrobów.

Wymagania : · wykształcenie zawodowe lub średnie, · zdolności manualne · dokładność, odpowiedzialność i rzetelność, · dobra organizacja pracy.

Oferujemy : · pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku, · możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego, · zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, · dobre warunki pracy, · miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV w siedzibie firmy ETI Polam Sp. z o.o. ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk lub przesłanie na adres e-mail.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Na podstawie art.

6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ETI Polam Sp.

z o.o. z siedzibą w Pułtusku, ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zapoznałam / em się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ETI Polam Sp.

z o.o. w Pułtusku, ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk . Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ETI Polam Sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku przy ul. Jana Pawła II 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Dane będą przechowywane przez rok od zgłoszenia kandydatury, a w przypadku wyrażenia zgody tylko na przetwarzanie danych w aktualnym procesie rekrutacji zostaną usunięte zaraz po jego zakończeniu.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania i cofnięcie zgody na ich przetwarzanie.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku