Doradca Klienta
Krajowe Centrum Pożyczkowe
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Krajowe Centrum Pożyczkowe Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka w branży pozabankowych produktów finansowych.

Firma oferuje swoim Klientom linię pożyczek krótkoterminowych dopasowanych do wymagań Klienta, które udzielane są na miejscu u Klienta lub w oddziale firmy.

W związku z otwarciem nowego oddziału we Włocławku poszukujemy osoby na stanowisko : Doradca Klienta. Opis stanowiska - bieżąca obsług klienta oraz prowadzenie działań windykacyjnych - rozbudowa portfela klientów na rynku lokalnym - wykonywanie działań marketingowych - promowanie marki na lokalnym rynku - budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami - opieka nad biurem i dbanie o jego wizerunek - zarządzenie podległym zespołem Wymagania - aktywność - ambicja i gotowość do dalszego rozwoju - zaangażowanie w powierzone zadania - chęć do podejmowania różnych wyzwań i stałego rozwoju zawodowego - rzetelność, pracowitość oraz odporność na stres Oferujemy - możliwość rozwoju i realizacji planów zawodowych - stabilne zatrudnienie (do wyboru : umowa o pracę lub umowa zlecenie) - stałe wynagrodzenia i wynagrodzenie prowizyjne - niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon) - wsparcie ze strony kierownictwa Wynagrodzenie Od 1630 do 5000 PLN CV prosimy wysyłać z dopiskiem : "Miejscowość : Włocławek.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku