Lekarz weterynarii
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Piła
4 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Północna Wielkopolska (Oborniki, Wągrowiec, Chodzież, Piła)

Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem grupy specjalistów
  • Szkolenia, kursy, dofinansowanie nauki
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie z ZFŚS do świąt i zajęć sportowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Poszukujemy osoby, która :

  • Posiada dyplom lekarza weterynarii
  • Chce związać swoją karierę zawodową z hodowlą trzody chlewnej
  • Posiada czynne prawo jazdy kat. B
  • Potrafi zaangażować się w realizację powierzonych zadań
  • Zakres obowiązków :

  • Podstawowe zadania z zakresu weterynarii trzody chlewnej
  • Zgłoś tę pracę