SPAWACZ MAG (NIEMCY)
Agencja Pracy Select
Bełchatów
1 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr w rej.

Agencji Zatrudnienia : 3891),dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko

Nr ref. : SPAWACZ MAG / 2019

Lokalizacja : Niemcy

Rodzaj pracy : praca stała

Zadania na danym stanowisku :

  • Spawanie cienkich i średnich konstrukcji stalowych metodą MAG.
  • Spawanie na podstawie rysunku technicznego.
  • Przygotowywanie materiału do spawania.
  • Wymagania :

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG.
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym.
  • Doświadczenie w pracy jako spawacz - mile widziane.
  • Znajomość języka niemieckiego - mile widziana.
  • Oferujemy :

  • Umowa z niemieckim pracodawcą.
  • Stawka 10,13€ do 10,50€ brutto / h + dieta od 50€ do 65€ za dzień pracy w zależności od znajomości języka i posiadanego doświadczenia.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.